fbpx
O nas 2018-07-26T15:45:19+00:00

Jsme švýcarská farmaceutická společnost Noviere působící v oblasti vývoje inovativních technologií, marketingu a distribuce medicínských produktů. Věříme, že vysoce specializované technologie, jimiž disponujeme, nabízejí výjimečné benefity všem pacientům a účastníkům systému zdravotní péče v následujících terapeutických oblastech: ortopedie, sportovní medicína, revmatologie, gastroenterologie, proktologie a estetická medicína.

Od samého počátku jsme vsadili na využívání nejnovějších poznatků, pokud jde o roli kyseliny hyaluronové, jako přirozeně se vyskytující sloučeniny v lidském organismu.

NEKOMPROMISNÍ KVALITA

Filozofie naší společnosti předpokládá využití pouze a výhradně certifikovaných a patentovaných bioaktivních surovin, dodávaných evropskými producenty, splňující standardy jakosti závazné na území Evropy.

Produkty, které uvádíme na trh, jsou založeny na vysoce kvalitních surovinách a technologie zpracování je chráněná patentem. Využíváme různé aktivity kyseliny hyaluronové v tkáních za odlišných parametrů koncentrace a molekulové hmotnosti.

Více o společnosti a technologiích využívaných v našich produktech najdete na stránkách:

www.noviere.cz
www.renehavis.cz
www.sportvis.cz
www.tendovis.cz
www.gaf-gel.cz
www.trud.cz

Jako jediná společnost na světě jsme zavedli HA ve formě mukoadhezního biopolymeru s ionty stříbra s názvem GAF určeného pro léčbu proktologických onemocnění. TRUD je jediný produkt na světě využívající HA o dvou molekulových hmotnostech formou infúzí u pacientů nemocných na ulcerózní kolitidu.

PRODUKTY